Esas sehife >> Blog >> Reklam Marketing

AxtarAxtarış

Movzu

Affiliate marketing Wapmanatla qazanc.Affiliate marketing Wapmanatla qazanc.
Affiliate marketing Wapmanatla qazanc.
Affiliate marketing yeni satış ortaqligi internetde cox yayilmiı ve ozunu tesdiqletmiş pul qazanma usuludur.
Affiliate marketing oz vesaiti ve bacarigi ile hansisa firmanin xidmetini yaxud mehsulunu satan ve bu satişdan öz komisyon payini alan insanlarin meşgul oldugu işdir.Affiliate marketingle ehemlyyetli meblegde pul qazanan ve bu işle hetta öz karyerasını quran insanlar vardır.
Affiliate marketingin en boyuk avantaji mence hec bir yatirim etmeden pul xerclemeden pul qazanma ve hem de en asan yolla pul qazanma sistemi olmasidir.
Affiliate merketingin üstünlükleri.
Müdürü;n özünsen, kimseyle ugraşmana gerek yox, iş saatlarini ozun teyin edirsen.Internetin oldugu her yerde evde, işde, istirahetde, seferde, ucqar bir dag kendinde bele internetle pul qazanma şansin var.Ve en esası bu işde 2-3 ay yaxşı işlesen komandanı yaratsan sonra işlemesen bele bu sistem size pul qazandirmaga davam edecek.

Bes wapmanatda Affiliate marketingle nece pul qazanacan?
Wapmanatda Affiliate marketingle pul qazanman ucun wapmanata yeni aktiv istifadeciler celb etmelisiniz.Bunu etmek ucun wapmanatda qeydiyyatdan kecerek Affiliate marketing bölmesine daxil olun ve oradakı devet linki vastesile wapmanatda yeni istifadecilerin qeydiyyatdan kecmesine calışın.
Sizin devet linkinden qeydiyyat olmus istifedeciler wapmanatda balanslarini artirdigi andan etibaren siz 1.5%-den 10%-dek öz komisiyanizi almış olacaqsınız ve bu mebleg avtomatik şekilde sizin wapmanat hesabınıza yıgılacaq.
Wapmanatda Affiliate marketing bölmesinde size verilmiş linki sosial şebekelerde, forumlarda, bloglarda paylaşaraq özünüze wapmanatda komanda yaradın ve bu komanda size siz calışmadiginiz zamanlarda hetta siz yuxuda olarken pul qazandirsin.

Bu pulu wapmanat size haradan ödeyir?
Bütün onlayn qazanc usullarina başlamazdan evvel hemise o sistemin size odediyi pulun haradan qazandigini ve size ne ucun odediyini arasdirsaniz hec vaxt odenis etmeyen sistemlere aldanmazsiniz.Ele sistemler ödeniş edir ki bu sistem size qazandirdigi puldan qat-qat cox ozu qazanir.Bele sistemler tebiyi ki etibarli ve uzunomurlu olacaqdir.
Wapmanat size devet etdiyiniz aktiv istifadeci ucun ona gore odenis edir ki sistem bu istifadeciden pul qazanir. Meselen istifadeci sistemde 20 manatliq odenis edir ve bu odenisden elde edilen gelirin 10%-ni wapmanat satis ortaqlarina odeyir, neticede hem sistem qazanir hem de siz.

Muellif

Müellif:


Tarix 24/02/2017 22:29
Numayis 328


Fikirler.Fikir yazan olmayib ilk yazanıin siz olmasını isterdinizmi?

Fikir bildirmek ucun qeydiyyat kecin

Acar sözler:

Affiliate marketing, satis ortaqligi, onlayn pul qazan